Wyprawa po tajemniczy obiekt

01/08/2017

W ostatni dzień lipca 2017 podopieczni Strefy mieli okazję wybrać się na krótką „Wyprawę po tajemniczy obiekt” zorganizowaną przeze mnie i mojego męża :)

W zabawie wzięło udział dziewięcioro uczestników o różnym stopniu sprawności fizycznej.

Zostali oni podzieleni na dwie drużyny, a ich zadaniem było podążanie śladami pozostawionymi przez liderów grup. Po drodze uczestnicy musieli również wykonywać przeróżne zadania intelektualne i ruchowe.

 

 

 

 

 

Celem każdej z grup było dotarcie na METĘ i odnalezienie tajemniczego przedmiotu. Obiekt poszukiwań uczestnicy poznali dopiero po rozwiązaniu ostatniego zadania. Każda z drużyn biegła inną trasą, mimo iż START i META znajdowały się dla nich w tych samych miejscach.

 

 

Ekipy przemierzyły około 5-6 km, co dla niektórych już było sporym wyzwaniem. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że wszyscy z uśmiechem na ustach dotarli na wskazane miejsce. Na mecie na wszystkich uczestników czekały nagrody w postaci motywacyjnych magnesów.

 

 

Jako organizator muszę przyznać, że zorganizowanie tak teoretycznie małej imprezy wcale w praktyce nie było łatwe. Jednak zdecydowanie włożony w to wysiłek wynagrodziły mi roześmiane twarze uczestników. To było miłe połączenie zabawy z treningiem. A czy się zmęczyli? Magnesy na ich spoconych czołach mówią za siebie! :D Mam nadzieję, że niebawem przy tego rodzaju zabawach będzie nas znacznie więcej. Zapraszamy! ;)

 

 

 

 

Udotępnij na Facebooku
Polub
Please reload

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now