top of page
Gotowy do biegu

Jak rozpocząć współpracę?

Krok 1

Wyślij zgłoszenie

Napisz, jaki jest Twój cel i w czym mogę Ci pomóc. 

Podaj swój wiek, wagę, wzrost oraz preferencje wyszczególnione w formularzu.

Krok 2

Wypełnij ankiety

W odpowiedzi na maila otrzymasz ankiety i dziennik do wypełnienia, dzięki którym lepiej poznam Twój obecny styl życia. Wydrukuj je i wypełnij czytelnie zgodnie z prawdą.

Krok 3

Spotkajmy się

i zweryfikujmy Twoje potrzeby

Krok 4

Testy funkcjonalne

i trening ogólnorozwojowy

Podczas pierwszej konsultacji (bezpłatnej) porozmawiamy o wypełnionej ankiecie, którą przyniesiesz ze sobą. Dowiesz się jak pracuję oraz sprecyzujemy Twoje cele treningowe. Podczas tego spotkania możemy przejść również do kroku 4.

Przeprowadzę z Tobą krótki trening ogólnorozwojowy wraz z oceną postawy ciała i badaniem wzorców ruchowych, dzięki którym poznam Twoje mocne i słabsze strony. Jest to etap niezbędny do stworzenia unikalnego planu treningowego. Wykonamy również pomiary składu ciała oraz pomiary antropometryczne.

W tym celu:

1. Zabierz ze sobą przylegający strój sportowy bez obuwia

2. Nie jedz i nie pij min. 3 h przed spotkaniem

3. Zdejmij z siebie wszystkie metalowe i elektroniczne elementy garderoby.

Krok 5

Trening instruktażowy

Krok 6

Trening kontrolny

Tutaj zaprezentuję Ci Twój plan treningowy na 4-6 tygodni do wykonywania w domu/na siłowni

(plan papierowy) oraz poznasz swój przykładowy jadłospis wraz z zaleceniami żywieniowymi dopasowanymi do Twoich upodobań oraz zapotrzebowania organizmu. Przez najbliższe 4-6 tygodni będziemy w stałym kontakcie, a w razie konieczności spotkamy się (dodatkowa opłata w wysokości 40 zł) i zmodyfikujemy plan. W razie potrzeby otrzymasz również dostęp do własnego konta z instrukcjami wizualnymi (gif) oraz opisem poszczególnych ćwiczeń. Jeśli będzie taka konieczność, otrzymasz również możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu na czas trwania planu.

Podczas realizacji planu możesz zapisywać notatki w prywatnym dzienniku (Arkusze Google), do którego tylko ja będę miała dostęp. Po wykonaniu danego planu spotkamy się na treningu kontrolnym, aby ustalić jakie robisz postępy, nad czym dalej pracować i zaplanujemy kolejny trening instruktażowy do nowego planu.

Przykładowe objaśnienia.png
Dziennik Treningowy

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Plan treningowy

Aby umówić się na wizytę, wypełnij formularz.

Pytania dotyczą preferowanych warunków współpracy.

Państwa poniższe dane przetwarzane są wyłącznie przez Ines Możejko w celu umówienia wizyty i nie są przekazywane innym podmiotom.

Nie służą również celom marketingowym. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże nie podanie danych może powodować brak możliwości skorzystania z usługi. Pełną informację o możliwości edycji i usunięcia danych otrzymają Państwo na pierwszym spotkaniu.

bottom of page