top of page

Kwadrans na RELAKS

Witaj!

Już od 20 lipca. w każdy czwartek o 20:00 możesz wraz ze mną przenieść się w krainę łagodności i spokoju. :) Wszystkie zaległe nagrania znajdziesz poniżej w tym poście...


Nawet jeśli na co dzień wydaje nam się, że stres omija nasz szerokim łukiem i wszystko jest w porządku, to niekoniecznie musi być to prawda. Codzienna kumulacja zdarzeń i informacji powoduje zmęczenie naszego organizmu. A to jeszcze nie koniec. Dorzućmy do tego wszechobecną chemię (przed którą nasze ciało stale musi się bronić), niewygodne pozycje (które powodują nadmierne napięcie mięśni) oraz białe światło monitora czy telefonu (które również podwyższa nam hormon stresu) i już mamy gotową mieszankę, aby przewlekle stresować i niszczyć nasz organizm.


Ale ja przychodzę Ci z pomocą! :D Niczym superwoman pokażę Ci, jak w krótkim czasie możesz się zrelaksować i rozciągnąć najbardziej spięte mięśnie.

To oczywiste, że im częściej i dłużej będziesz praktykować ćwiczenia relaksacyjne i rozciągające, tym dla Ciebie lepiej.

Jednak poświęć na początek kwadrans :) TYLKO kwadrans!


Pokażę Ci ćwiczenia, które możesz wykonywać wyłącznie leżąc, siedząc lub stojąc – np. kiedy potrzebujesz rozciągnąć się po treningu na dworze :)

Daj sobie szansę i wpadnij w czwartek na wirtualną relaksację ;)

Co tydzień czekają Cię inne zestawy ćwiczeń z inną muzyką w tle. No to jak? Chcesz się trochę zrelaksować? :)コメント


bottom of page