Nowości w Strefie!

Nadchodzą dobre zmiany dla Strefy dobrej formy :)

Aktualnie podjęliśmy współpracę z największym klubem taekwondo w Polsce - Klubem "Samuraj". Treningi obywają się teraz w większej, klimatyzowanej sali, wyłożonej profesjonalną antypoślizgową matą. Miejsca dla nowych uczestników jest zatem wystarczająco, a posiadacze karty Multisport PLUS mogą korzystać z naszych zajęć bez dodatkowych dopłat.

Ochotnicy mogą również brać udział w testach sprawnościowych, które organizujemy co około 2 miesiące, celem sprawdzenia swoich postępów i zwiększenia motywacji do działania.

Aktualnie pracujemy również nad aplikacją, która umożliwi uczestnikom po zalogowaniu podgląd do ich własnych wyników, osobistych rekordów a nawet rankingów. Dzięki temu podopieczni będą mogli na bieżąco śledzić swoje wyniki, pozostały czas do kolejnego testu czy frekwencję. Co około pół roku każdy uczestnik testów otrzyma spersonalizowany Certyfikat Dobrej Formy z podsumowaniem swoich trzech ostatnich testów. Oprócz tego czekają na nich również pamiątkowe magnesy.


Na podstawie najlepszej frekwencji uczestnicy będą mogli wziąć także udział w losowaniach bezpłatnych masażów, organizowanych co 2 miesiące. Zwycięzca samodzielnie wybiera najlepszy dla siebie masaż:

- sportowy - mobilizacja powięzi i praca na punktach spustowych (kark/tułów/kończyny górne/dolne)

- antycellulitowy - wspomaganie redukcji cellulitu oraz rozluźnianie mięśni (uda, pośladki)

- relaksacyjny - wyciszanie i rozluźnianie najbardziej spiętych mięśni (kark/tułów/kończyny górne/dolne)


Od nowego roku prawdopodobnie podejmiemy również współpracę z dietetykiem, dzięki czemu podopieczni będą mogli zostać otoczeni kompleksową opieką w zakresie: aktywności, żywienia i regeneracji.


A już w styczniu ekipa Strefy dobrej formy wybierze się na pierwszy wspólny weekendowy wyjazd treningowy do Karpacza. Plan wyjazdu zakłada: zabawę biegową, wieczorny trening, poranny wymarsz na Śnieżkę oraz stretching i relaksację. Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość lepszego poznania się i zacieśnienia więzi.


Zapraszamy Cię do naszego teamu. ;) Z nami możesz więcej!
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now