DNI OTWARTE - Zapraszamy!

Już 1. września zapraszamy wszystkich chętnych na pierwszy trening w sezonie 2017/2018.W poniedziałki i czwartki zapraszamy wszystkich amatorów sztuk walki na zajęcia Walki Zintegrowane.

We wtorki wiadro potu wyleją z siebie uczestnicy interwałów HIIT4Fighters a zaraz potem będą mogli zrelaksować i rozciągnąć swoje ciało na zajęciach Stretching + Zdrowy kręgosłup.
Piątki to czas dla tych, którzy chcą przede wszystkim zadbać o ogólny rozwój ciała na zajęciach FAT: wzmacnianie, spalanie, stabilizacja.Proponujemy atrakcyjne karnety dla zaangażowanych i systematycznych uczestników. Zalecamy, aby osoby początkujące trenowały 2x w tygodniu, średnio zaawansowane 3x, a zaawansowane nawet codziennie.

Oferujemy również treningi personalne dla jednej osoby lub par za połowę ceny!


Nasze zajęcia to idealny czas na zadbanie o swoją kondycję i mięśnie, ale nie tylko. U nas poznasz wspaniałych ludzi, a dzięki swojskiej atmosferze zajęć oraz integracjom poza nimi będziesz mógł nawiązywać nowe fantastyczne znajomości. Każdy trening to także próba charakteru i pokonywanie siebie. Dzięki temu wzmocnisz swoją wiarę w siebie i zaczniesz pokonywać własne ograniczenia.


Przyjdź, spróbuj i zdecyduj. :) Pierwsze zajęcia są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy!Masz pytania? Chcesz, aby zajęcia które wybrałeś, odbywały się częściej? A może chciałbyś zaproponować inne zajęcia? Napisz o tym w komentarzu pod tym postem! :)

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now