Wyprawa i "Zaprawa" - już wkrótce!

Jeszcze chwilę temu odpoczywałam w Karpaczu, a dziś już pełną parą przygotowuję treningi na lato :) Ale, ale… nie dla siebie. Tego lata uczestnicy i uczestniczki moich zajęć połączą siły, aby wspólnie pracować nad DOBRĄ FORMĄ! :)


Dwa tygodnie temu uczestnicy wypełniali ankietę dotyczącą swoich potrzeb treningowych. Dzięki temu ich oczekiwania zostały uwzględnione w planie zajęć na lipiec i sierpień.

Program „ZAPRAWA” to 8-tygodniowe szkolenie, które ma za zadanie przygotować uczestników do dalszego aktywnego stylu życia po wakacjach. W trakcie tych 8 tygodni będą wykonywali zestawy ćwiczeń na: poprawę kondycji, siły, wytrzymałości, gibkości oraz stabilizacji. Odpowiednio dobrane elementy składają się w jedną całość, która ma zapewnić im formę, jakiej jeszcze dotychczas nie mieli. Oczywiście zależy ona głównie od ich własnego zaangażowania. :)


Oprócz ćwiczeń doskonalących motorykę, podopieczni mogą również liczyć na naukę i doskonalenie kopnięć, uderzeń oraz poruszania się w walce. Dla chętnych tradycyjnie istnieje możliwość wzięcia udziału w sparingach. Przewidziany jest również czas na gry i zabawy. :)


Uczestników czekają cztery rodzaje 90-minutowych treningów:

PONIEDZIAŁKI – Interwały + Stretching


ŚRODY – Techniki nożne i ręczne + Stabilizacja


PIĄTKI – Siła +wytrzymałość


Zajęcia będą odbywać się na trawie, od 19:00 do 20:30 w wyznaczone dni. Pozostałe dni przeznaczone są na min. 48-godzinną regenerację.


W przypadku niepogody, uczestnicy mogą liczyć również na tzw. „Trening awaryjny”. Trening ten składa się m.in. ze statycznej rozgrzewki, biego-stacji oraz innych ćwiczeń, które można wykonywać nawet podczas deszczu. Wprawdzie podczas ulewy trudniej jest trenować, jednak emocje i wrażenia po takim treningu na długo zostają w pamięci.

Ojjj, będzie się działo! :D A właściwie… Z CZOŁA LAŁO!


_________________________________________________


A już w połowie lipca ekipa uda się na krótką wyprawę w celu odnalezienia tajemniczego obiektu. Dopracowaliśmy już szczegóły, można zatem działać! Celem wyprawy jest:


1. Integracja i współpraca w grupach

2. Dobra zabawa połączona z aktywnością fizyczną

3. Rywalizacja między drużynami

4. Odnalezienie obiektu i nagrodzenie zawodników


Uczestnicy dwóch drużyn będą mieli za zadanie podążać wyznaczonym szlakiem zielonym lub pomarańczowym, wypełniać po drodze ukryte zadania i przechwycić „tajemniczy obiekt”. Każda ekipa ma przydzielone te same zadania oraz ten sam dystans do pokonania, tyle że… w przeciwnych kierunkach ;) Finalnie jednak wszyscy spotkają się w jednym miejscu.

Udział w zabawie jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w nim jest dobry stan zdrowia oraz uczestnictwo w programie „Zaprawa”.


Jeśli jesteś z Wrocławia i chcesz do nas dołączyć, to masz jeszcze taką możliwość! :) Korzystaj i trenuj z nami!


strefa-dobrej-formy@op.pl

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now